Новости

/Новости
Новости 2015-10-07T13:54:15+00:00

Уважаемые гости нашего сайта

Хотим обратить внимание на то что мы разработали новый GSM модем для работы с корректорами Укргазетх.

На виконання вимог Закону України «Про ринок природного газу» Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, було розроблено та прийнято 30.09.2015 низка постанов НКРЕКП, які успішно пройшли процедуру державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.З них сьогодні офіційно опубліковані в «Офіційному віснику України», № 92, та набрали чинності такі постанови НКРЕКП:

№ 2493 «Про затвердження Кодексу газотранспортної системи»;

№ 2494 «Про затвердження Кодексу газорозподільних систем»;

№ 2496 «Про затвердження Правил постачання природного газу»;

№ 2517 «Про затвердження Методики визначення та розрахунку тарифів на послуги транспортування природного газу для точок входу і точок виходу на основі багаторічного стимулюючого регулювання».

Згадані постанови зареєстровані в Міністерстві юстиції України

НКРЕКП планує, що до 1 липня 2016 року вдасться забезпечити 100% приладовий облік витрат газу. Ставку зроблено на будинкові лічильники газу замість індивідуальних приладів обліку. За словами глави держрегулятора Дмитра Вовка, будинкові лічильники дозволять заощадити час і гроші — їх покупка і установка обійдеться в 7 разів дешевше.

И так мы видим что государство решило считать или » сводить баланс» потребляемого газа населением. Первая программа по установке счетчиков с колонкой и плитой прошла хорошо, а вот установка счетчиков на плиту не увенчалась успехом.

Сегодня закончились самые главные испытание нашего нового GSM модема. После длительного тестирования GSM модема на газовом счетчике КУРС-01, был  успешно протестирован и теперь мы с гордостью можем объявить что наше оборудование прошли метрологическую экспертизу и разрешен на установку промышленных узлов учета